Hakkımızda

2005 yılında kurulan fabrikamız. 3 marka altında faliyet göstermektedir.afşin safir yem , efsus yem,afşin atlas yem.faliyet alanları büyük baş ve küçük baş süt ve besi yemleri . yönetici kadrosu YUSUF KARABULUT VE GÜL KARABULUT.Misyonumuz daha kaliteli yem üretmek ve hayvancılık faliyetlerine katkıda bulunup hizmet etmek. Öncelikli amacımız kaliteli yem.

Bilgisayar kontrol sistemiyle, saatte 100 ton üretim kapasitesine sahip olan firmamızda üretim öncesi ve sonrası, hammadde ve ürün kontrolleri, en son teknoloji ile donatılmış, kalibre edilmiş laboratuarlarımızda yapılmaktadır. KALİTE hiçbir zaman tesadüf değildir. Ona hep bilinçli çabalar sonunda ulaşılır. Bizler KARYEM İnş. San.ve Tic.Ltd.Şti. olarak hep bu bilinçle ilerledik. Bu sayede Türk Standartları Enstitüsü tarafından TS-EN-ISO 9001:2008 şartlarına uygun Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almaya hak kazandık. Bu belgeyi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.
Türkiye genelinde tüm bölgelere yayılan hizmet ağımız ile ürünlerimizi sunarken bu anlayışla hareket ediyoruz. Ülkemizde son derece zor şartlarda yapılan hayvansal üretimi, maksimum düzeye çıkarmak, siz üreticiler kadar, bizleri de çok yakından ilgilendirmektedir. Sizlere hayvansal üretimin en zor ve karmaşık kısmı olan hayvan beslenme konusunda bazı pratik bilgiler sunmak istiyoruz. “BABADAN KALMA” veya

“KULAKTAN DOLMA” bilgiler
ışığında yapılacak beslenmelerde, ürünlerimize ilaveten yedirilecek farklı kaynaklardan gelen değişik hammaddeler, beklenilen olumlu etkilerinin aksine verim düşüklükleri ve hayvan sağlığını da tehdit edici özelliklerinden ötürü, yedirilirken çok dikkat edilmeli ve zorunlu olmadıkça yedirilmemelidir. Verimin maksimum düzeye çıkması için, ürünlerimizin doğru miktarlarda ve doğru hayvanlara yedirilmesi gerekir. Bu sitede bütün ürünlerimizin kullanım şekilleri hakkında BİLİMSEL KRİTERLERE göre hazırlanan, alternatif kullanım alanlarını göreceksiniz. Ayrıca beslenmeye bağlı olarak şekillenen bazı sığır hastalıkları hakkında da özet bilgiler bulacaksınız.

Ürünlerimizi kullanırken, firmamızın yurdun dört bir yanında görev yapan, yüksek öğrenim görmüş, iyi eğitimli, konusunda uzman bölge satış müdürlerinden teknik destek alabileceğiniz gibi, fabrika merkezinde bulunan müşteri hizmetleri departmanımız sayesinde de her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Bol kazançlı ve verimli hayvansal üretim yapmanızı temenni ederiz.